Kontakta oss

Våra produktchefer svarar gärna på eventuella ytterligare frågor angående produkterna och webbutiken.

Du kan också kontakta oss för mer information om Rejlers övriga tjänster.

Arto Rastas Rejlers

Arto Rastas
PRODUKTCHEF: Entreprenadbesiktningar

arto.rastas@rejlers.fi
+358 40 507 7054

Petteri Luokkala Rejlers

Petteri Luokkala
PRODUKTCHEF: Laserskanning

petteri.luokkala@rejlers.fi
+358 40 760 0003

Jari Kaarrela Rejlers

Jari Kaarrela
PRODUKTCHEF: Elektrisk säkerhetsutbildning

jari.kaarrela@rejlers.fi
+358 40 801 1371

Jyri Kuiri Rejlers

Jyri Kuiri
PRODUKTCHEF: Konceptdesign för oljesäkerhet

jyri.kuiri@rejlers.fi
+358 40 4857 508

Mikko Heikkilä Rejlers

Mikko Heikkilä
PRODUKTCHEF: Säkerhetsutvecklingsdag

mikko.heikkila@rejlers.fi
+358 408 011 384

Jaakko Larvanto Rejlers

Jaakko Larvanto
PRODUCT MANAGER: AOS

jaakko.larvanto@rejlers.fi
+358 40 567 0678

Otto Aaltonen Rejlers

Otto Aaltonen
PRODUKTCHEF: Mobil bänkskivdesign

otto.aaltonen@rejlers.fi
+358 40 801 1838

Petri Pinta Rejlers

Petri Pinta
PRODUKTCHEF: Uppdatering av programmerbara logik

petri.pinta@rejlers.fi
+358 40 584 1122

Ari Järvi Rejlers

Ari Järvi
PRODUKTCHEF: Styrkeberäkning av lyfthjälp

ari.jarvi@rejlers.fi
+358 44 567 7205