Ota yhteyttä

Tuotepäällikkömme vastaavat mielellään lisäkysymyksiisi koskien tuotteita ja verkkokauppaa.

Voit ottaa yhteyttä myös, jos haluat saada lisätietoa muista Rejlersin tarjoamista palveluista.

Arto Rastas Rejlers

Arto Rastas
Tuotepäällikkö: Teollisuuden rakenteiden kuntokartoitus

arto.rastas@rejlers.fi
+358 40 507 7054

Petteri Luokkala Rejlers

Petteri Luokkala
Tuotepäällikkö: Laserkeilaus

petteri.luokkala@rejlers.fi
+358 40 760 0003

Jari Kaarrela Rejlers

Jari Kaarrela
Tuotepäällikkö: Sähkötyöturvallisuuskoulutus

jari.kaarrela@rejlers.fi
+358 40 801 1371

Jyri Kuiri Rejlers

Jyri Kuiri
Tuotepäällikkö: Öljynkäytön turvallisuuden konseptisuunnittelu

jyri.kuiri@rejlers.fi
+358 40 4857 508

Mikko Heikkilä Rejlers

Mikko Heikkilä
Tuotepäällikkö: Turvallisuuden kehityspäivä

mikko.heikkila@rejlers.fi
+358 408 011 384

Jaakko Larvanto Rejlers

Jaakko Larvanto
Tuotepäällikkö: AOS

jaakko.larvanto@rejlers.fi
+358 40 567 0678

Otto Aaltonen Rejlers

Otto Aaltonen
Tuotepäällikkö: Liikuteltavan työtason suunnittelu

otto.aaltonen@rejlers.fi
+358 40 801 1838

Petri Pinta Rejlers

Petri Pinta
Tuotepäällikkö: Ohjelmoitavien logiikoiden päivittäminen

petri.pinta@rejlers.fi
+358 40 584 1122

Ari Järvi Rejlers

Ari Järvi
Tuotepäällikkö: Nostoapuvälineen lujuuslaskenta

ari.jarvi@rejlers.fi
+358 44 567 7205